• Zatrzymaj się
 • Zregeneruj się
 • Smakuj
 • Pracuj i świętuj
 • DZIEJE SIĘ W 511
 • WIZYTA BEZ NOCLEGU
 • Sklep
 • Blog
 • Skontaktuj się
 • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
hotel poziom ferie zimowe

Odpoczynek w hotelowym zaciszu po intensywnym roku

PRZEWIŃ
9.01.2024 - Odpoczynek w hotelowym zaciszu po intensywnym roku

Poziom 511 to nie tylko hotel, to wyjątkowe miejsce położone w sercu malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt zapewnia nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale również niezapomniane doznania związane z relaksem i bliskością z naturą. Od wypoczynku w hotelowym SPA - 511 Organic Medi SPA, przez relaksujące chwile spędzone w basenie, aż po kulinarną podróż w hotelowej restauracji – Restauracja & Bar 511. Oferujemy kompleksowe doświadczenie odpoczynku dla ciała i ducha.

Zanurz się w wodzie z serca Jury

Poziom 511, usytuowany na wysokości 511 m n.p.m. w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zaprasza do swojego hotelowego basenu, gdzie harmonia natury splata się z elegancją. Basen, idealnie wpasowujący się w malowniczy krajobraz, oferuje nie tylko chwile relaksu, ale także odprężające zabiegi wodne. Goście mogą cieszyć się spokojnym pływaniem z widokiem na jurajskie skały, a mineralizowana woda basenowa działa kojąco na skórę i zmysły.

Przeszklone ściany basenu odsłaniają malowniczy krajobraz Jury, tworząc niemal magiczne połączenie z przyrodą. Pod hotelem znajduje się podziemne jezioro, którego źródlana woda zasila basen, zapewniając nie tylko naturalną czystość, ale także unikatowe doznania. W hotelowych saunach można podziwiać nagie wapienne skały, co stanowi doskonałe połączenie elementów naturalnych z luksusem.

Utrzymana w optymalnej temperaturze 29°C woda zapewnia komfort zarówno podczas rekreacji, jak i sportowej aktywności. Niewielka ilość chloru oraz piękne widoki gwarantują pełny relaks i odprężenie. Hotel z basenem to idealne miejsce na regenerację zarówno ciała, jak i ducha, w harmonii z naturą.

Relaksujące zabiegi w SPA pozwolą Ci na pełne odprężenie

511 Organic Medi SPA wyróżnia się unikalną ofertą zabiegów, które łączą tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami. Oferowane są tu między innymi zaawansowane terapie wykorzystujące naturalne składniki oraz innowacyjne urządzenia do poprawy kondycji skóry. SPA skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia i urody, oferując zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb gości.

511 Organic Medi SPA w hotelu Poziom 511 oferuje różnorodne kategorie zabiegów, w tym:

 • Rytuały saunowe - to świetny sposób na relaks, ale też głęboką odnowę zarówno ciała, jak i umysłu. Ciepło sauny wspomaga wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia, co przyczynia się do redukcji stresu i poprawy samopoczucia. Proces ten wspiera także detoksykację organizmu, pomagając pozbyć się toksyn. Samodzielne wykonywanie rytuałów w saunie pozwala na indywidualne dostosowanie doświadczenia do własnych potrzeb, co sprawia, że każda sesja jest wyjątkowa i osobista. Pełne wykorzystanie ciepła w połączeniu z intymnością i spokojem sauny sprawia, że są to idealne chwile na wyciszenie i odzyskanie wewnętrznej równowagi.
 • Rytuały i zabiegi na ciało - wykorzystują naturalne elementy takie jak woda, powietrze i ziemia, aby zapewnić holistyczną odnowę. Zabiegi te mają na celu nie tylko fizyczne oczyszczenie i regenerację skóry, ale również energetyczne oczyszczenie i odnowę. Wykorzystując siły natury, te terapie pomagają w głębokim odprężeniu i przywróceniu równowagi między ciałem a umysłem.
 • Zabiegi uzupełniające - skupiają się na oczyszczaniu i dotlenianiu skóry. Są to rytuały zaprojektowane, aby wspomagać skórę w walce z procesami starzenia, pomagając przywrócić jej młody wygląd i witalność. Zabiegi te wykorzystują zaawansowane techniki i naturalne składniki, które odżywiają skórę, poprawiają jej elastyczność i jędrność. Dzięki nim skóra staje się bardziej promienna i zdrowa.
 • Masaż i praca z ciałem - masaże manualne i terapeutyczne techniki oferowane w 511 Organic Medi SPA mają na celu przywrócenie równowagi fizycznej i emocjonalnej. Te techniki są skuteczne w łagodzeniu napięcia mięśniowego, poprawie krążenia oraz redukcji stresu. Masaże te mogą również przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia, wpływając na lepszą jakość snu i zwiększenie poziomu energii. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb gości, aby zapewnić maksymalne korzyści zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.
 • Zabiegi na twarz - koncentrują się na naturalnej pielęgnacji skóry i mają na celu przywrócenie jej naturalnego blasku oraz poprawę kondycji i wyglądu. W naszym hotelu ze spa używamy wysokiej jakości składników naturalnych, dzięki czemu te terapie pomagają w odżywieniu skóry, redukując oznaki starzenia oraz poprawiając jej teksturę i elastyczność. Są one dostosowane do różnych typów skóry, dzięki czemu zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego gościa.

Rozkoszuj się smakami Jury w naszej restauracji

Restauracja & Bar 511 w hotelu Poziom 511 łączy lokalne smaki Jury z nowoczesnymi trendami kulinarnymi. Menu bazuje na świeżych, sezonowych produktach od regionalnych dostawców, w tym rybach z pobliskiej hodowli i jurajskich ziołach. W kuchni znajdują się także inspiracje z francuskiej Jury, a dania są tworzone z pasją i doskonałym wyczuciem trendów.

Hotelowa restauracja stawia na jakość i innowacyjność, serwując wykwintne potrawy w przyjaznej, eleganckiej atmosferze, z pięknym widokiem na jurajskie krajobrazy. To idealne miejsce na romantyczną kolację czy uroczysty obiad.

Hotel Poziom 511 poza własną restauracją posiada też Winnicę Białe Skały, zlokalizowaną wśród wapiennych skał i korzystającą z wody z podziemnego jeziora. Założona przez Andrzeja Wuczyńskiego, winnica od 2022 oferuje dwanaście rodzajów win, produkowanych naturalnymi metodami. Uprawy obejmują 5 ha, na których dzięki wapiennej glebie i czystej wodzie, rosną szczepy takie jak Pinot Noir, Chardonnay i inne. Winnica jest atrakcyjnym miejscem na spacery, pikniki i degustacje win, które można zakupić w restauracji hotelowej i dedykowanym sklepie.

PRZYJAZD
8 lip
WYJAZD
9 lip
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS