• Zatrzymaj się
  • Zregeneruj się
  • Smakuj
  • Pracuj i świętuj
  • DZIEJE SIĘ W 511
  • WIZYTA BEZ NOCLEGU
  • Sklep
  • Blog
  • Skontaktuj się
  • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
zrodlany basen hotelowy intro poziom

Basen

PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
PRZEWIŃ

Basen

ZREGENERUJ SIĘ

POCZUJ MOC

NATURALNEJ

WODY ŹRÓDLANEJ

I REGENERACYJNĄ SIŁĘ CIEPŁA

Zapraszamy do miejsca, zachęcającego do odpoczynku ale i czynnej rekreacji. Przeszklone ściany, za którymi roztacza się piękno jurajskiego krajobrazu, pełnego pagórków, zieleni i skał. Na głębokości ponad 100 metrów pod hotelem znajduje się podziemne jezioro. Jego źródlane wody zasilają basen o długości 20 metrów. Nagie wapienne skały wrastają prosto w nasze sauny. Woda i skała - naturalne wellness dla naturalnej regeneracji.

relaks w basienie z widokiem poziom

20 METROWY BASEN

Z WODĄ ŹRÓDLANĄ i SAUNA POD SKAŁĄ. NATURALNY ODPOCZYNEK.

basen z zewnatz poziom

Basen

Zachowana optymalna temperatura 29 st. C (zgodna z warunkami dla basenów rekreacyjnych) pozwala cieszyć się uprawianiem sportu, a krystaliczna czystość, zminimalizowany zapachu chloru, tak charakterystycznego dla innych basenów, oraz piękne widoki to gwarancja odpoczynku i relaksu, którego potrzebujesz.

ZOBACZ SAUNY W HOTELU
detal basen hotelowy poziom

Basen i sauny 511

Basen dostępny codziennie:

ndz - czw 8:00 - 20:00

pt- sob 8:00 - 22:00

Sauny dostępne:

pon-czw na życzenie gości

pt- ndz 8:00 - 22:00

Night swimming na basenie w blasku świec z kieliszkiem Prosecco

ndz 20:00 - 21:00

Tylko dla dorosłych.

Koszt:

50,- od osoby

Szczegóły i zapisy

+32 746 28 00 | recepcja@poziom511.com

Cennik dla gości spoza hotelu

pon - czw:

30 zł/h dorośli

25 zł/h dzieci do 12 lat***

70,00zł/1,5h basen i sauny**

pt - ndz:

40 zł/ dorośli

35 zł/ dzieci do 12 lat***

70,00zł/1,5h basen i sauny**

* Wypożyczenie ręcznika basenowego - 10 zł/ szt., wypożyczenie szlafroka - 20 zł/ szt.

** W cenie wypożyczenie 1 szlafroka i 1 ręcznika basenowego

*** Dzieci do 4 roku życia - bezpłatnie, pod opieką rodziców

Pływanie - jedna z najbardziej popularnych aktywności sportowych. Doskonale wpływa na kondycję organizmu. To co jest najpiękniejsze w pływaniu, to fakt że naukę pływania można zacząć w dowolnym momencie. My proponujemy ją w bardzo kameralnej odsłonie. Basen z wodą źródlaną, wykwalifikowany instruktor oraz piękny jurajski krajobraz za oknem.

Koszt jednej lekcji to 100,00 ,- od osoby dorosłej oraz 80,- dla dziecka.

Wejście obejmuje wstęp na basen oraz dostęp do strefy saun.

Zajęcia grupowe dla 2-3 osób:

W cenie 80,- od osoby. dorosłej i 60,- od dziecka.

Istnieje możliwość zakupu karnetu obejmującego 10 lekcji.

Ceny karnetu to 90,-/lekcja - od osoby dorosłej i 70,- lekcja/ dla dziecka.

Karnety grupowe dla 2-3 osób:

W cenie 75,-/lekcja od osoby. dorosłej i 55,-/lekcja od dziecka.

Informacje i zapisy:

recepcja@poziom511.com | 32 746 28 00/602 752 171

Ilość miejsc ograniczona.

Hotel z basenem – odpocznij i zregeneruj się

Zapraszamy do Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa, gdzie prestiż łączy się z relaksem, a natura pozwala się zregenerować. Nasz hotel z basenem i jacuzzi to miejsce, gdzie możesz oderwać się od pędu codzienności i znaleźć prawdziwe odprężenie. Pozwól sobie na chwilę relaksu w naszym azylu spokoju. Za naszymi drzwiami czas zwalnia, dając Ci szansę na odzyskanie wewnętrznego spokoju. Pamiętaj, że Twoje potrzeby są dla nas priorytetem, a każdy moment spędzony tutaj przyniesie Ci ulgę i ukojenie.

Hotel z basenem i SPA spełniający Twoje oczekiwania

Nasz hotel z basenem i SPA to zakątek, gdzie czas płynie wolniej, a stres i pośpiech tracą swoje znaczenie. To miejsce jest oazą spokoju, stworzoną specjalnie dla tych, którzy żyją w ciągłym pędzie. Kiedy przekroczysz próg naszego obiektu, zapominasz o swoich zmartwieniach i obowiązkach. To tu w otoczeniu kojącej muzyki i delikatnych zapachów aromaterapii, możesz oddać się relaksowi i zregenerować swoje ciało i umysł.

Ten wyjątkowy klimat, który udało nam się stworzyć w sercu Jury Krakowsko–Częstochowskiej, sprzyja wyciszeniu. Możesz rozluźnić napięte mięśnie w ciepłej wodzie basenu lub skorzystać ze strefy Medical SPA, gdzie doświadczysz spokoju podczas odprężających zabiegów odnowy biologicznej. To znakomite rozwiązanie po intensywnym dniu zwiedzania lub pracy, łagodzące napięcia i przywracające energię życiową.

Co zabrać ze sobą na basen?

Na basen zawsze należy ze sobą zabrać wygodny strój do pływania, klapki basenowe i ręcznik. Niektórzy preferują także okulary do pływania, które zapewniają klarowne widzenie pod wodą i ochronę oczu. Jeśli chcesz, możesz zaopatrzyć się również w wodoodporny pokrowiec na telefon, by uniknąć przypadkowego zanurzenia go w wodzie. Najważniejsze jest to, abyś po wejściu do wody pozwolił sobie na chwilę relaksu. Pływaj, unosząc się na wodzie, głęboko oddychaj i poczuj, jak Twoje ciało się regeneruje.

Niezbędne rzeczy na hotelowy basen

Hotel z basenem wewnętrznym to znakomite miejsce do relaksu, dlatego, jeśli zechcesz skorzystać z wodnych przyjemności, podczas pakowania się na wizytę na hotelowy basen, pamiętaj o kilku niezbędnych rzeczach. Przede wszystkim, konieczny jest kostium kąpielowy, abyś mógł swobodnie korzystać z wody. Dobrze jest także zabrać ze sobą ręcznik kąpielowy, który posłuży Ci do osuszenia się po kąpieli. Klapki lub buty basenowe są również istotne, aby zapewnić Ci higienę i ochronę przed śliskimi powierzchniami wokół basenu.

Jeśli chcesz zachować dodatkowy komfort, możesz włożyć płaszcz kąpielowy, który ułatwi Ci przemieszczanie się między różnymi strefami obiektu. W naszym hotelu można wypożyczyć ręcznik i szlafrok, dlatego, jeśli zapomniałeś zabrać tych rzeczy ze sobą, zapytaj o nie w recepcji. Nie rezygnuj z możliwości skorzystania z atrakcji, dzięki którym poczujesz się lepiej! A piękne i komfortowe kostiumy kąpielowe mamy również w sprzedaży!

Jak przygotować się na saunowanie w hotelowym SPA?

Nasz hotel z basenem i sauną to niewątpliwie jedna z największych atrakcji w okolicach Zamku Ogrodzieniec w Podzamczu. Poza relaksem w basenie i jacuzzi można skorzystać również z łaźni parowych. A jak przygotować się na saunowanie w hotelowym SPA? Jeśli planujesz skorzystać z łaźni, warto ogrzewać się stopniowo. Można zrobić to w jacuzzi, aby przygotować ciało do wyższych temperatur. Zdejmij biżuterię i inne przedmioty, które mogą się nagrzać i poparzyć skórę. Zabierz ze sobą ręcznik kąpielowy lub szlafrok, aby osłonić się przed gorącymi ławkami w saunie. Szczególnie istotnym aspektem jest nawodnienie. Pij regularnie wodę, aby zrekompensować utratę płynów podczas saunowania.

W łaźni rozkoszuj się ciszą, unikaj rozmów, pozwól, aby ten czas był dla Ciebie momentem całkowitego wyzwolenia i oczyszczania. Po wyjściu zadbaj o stopniowe ochłodzenie ciała, zwiększając w ten sposób efekty relaksacyjne.

Zapraszamy do Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa!

Ciesz się każdą chwilą spędzoną w murach naszego obiektu i odkrywaj moc otaczającej Cię natury! Hotel z basenem na weekend czy dłuższe odwiedziny to świetny pomysł na spędzenie czasu we dwójkę lub całą rodziną, szczególnie że Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa położony jest w malowniczej i urokliwej okolicy!

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony na Facebooku i naszego konta na Instagramie, gdzie zamieszczamy najświeższe informacje dotyczące hotelu i jego atrakcji.

PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS