• Zatrzymaj się
  • Zregeneruj się
  • Smakuj
  • Pracuj i świętuj
  • DZIEJE SIĘ W 511
  • WIZYTA BEZ NOCLEGU
  • Sklep
  • Blog
  • Skontaktuj się
Dzieje się w 511
hotel slow life

Slow living - uroki kameralnego hotelu butikowego

PRZEWIŃ
22.08.2023 - Slow living - uroki kameralnego hotelu butikowego

Wszechobecny pęd, natłok codziennych obowiązków i stresująco szybkie tempo życia… nic dziwnego, że w ostatnich latach na popularności zyskuje idea slow living. To filozofia życiowa, której głównym celem jest odejście od tego pędu i skupienie się na jakości życia, zamiast ilości zadań czy wydarzeń. Jak spędzić urlop w stylu slow life i zainspirować się, by czerpać z tej idei także na co dzień? Idealne warunki ku temu stwarza kameralny hotel butikowy.

Zwolnij i ciesz się życiem - idea Slow life

Koncepcja slow life, czyli zwolnionego trybu życia, ma na celu odzyskanie kontroli nad czasem i docenienie drobnych przyjemności dnia codziennego. Oznacza to, że ludzie praktykujący slow living starają się bardziej skupić na swoich potrzebach emocjonalnych, fizycznych i duchowych. Dążą do zredukowania stresu, znalezienia równowagi między pracą a odpoczynkiem oraz wyłączenia się na chwilę od codziennego zgiełku. W ramach tej filozofii, starają się być bardziej obecni w teraźniejszości, doceniać małe radości i żyć w zgodzie z własnym rytmem.

Slow life proponuje także bardziej świadomy sposób konsumowania i podejście do życia materialnego. Ludzie zwracają uwagę na jakość produktów, ich źródło, wpływ na środowisko i zrównoważony rozwój. To także zachęta do tworzenia głębszych relacji społecznych, spędzania czasu z bliskimi i czerpania radości z prostych aktywności. W kameralnym hotelu butikowym Poziom 511 możesz doświadczyć tego stylu życia na własnej skórze.

Butikowy i kameralny hotel, czyli jaki?

Kameralny hotel butikowy to miejsce, w którym liczy się każdy szczegół. To nie tylko połączenie komfortu z wyjątkowym stylem, ale także dbałość o indywidualne potrzeby gości. Hotele butikowe często posiadają ograniczoną liczbę pokoi, co gwarantuje spokój i prywatność. Wnętrza urządzone są z dbałością o detale, tworząc niepowtarzalny klimat, który sprzyja wyciszeniu i relaksowi.

Jak hotele butikowe korespondują z ideą Slow living? Przede wszystkim zapewniają spokojne, harmonijne otoczenie, w którym można łatwo pozbyć się natłoku myśli i skupić na tym, co tu i teraz. Obcowanie z pięknem natury, sesje jogi na świeżym powietrzu, doskonała, lokalna kuchnia i relaksujące zabiegi SPA pozwalają doświadczać wszystkimi zmysłami i zajrzeć w głąb siebie. Tu czas zwalnia.

Zasmakuj aktywnej turystyki

Krakowsko-Częstochowskiej sprzyja spacerom, wycieczkom pieszym i rowerowym oraz wspinaczce skałkowej. Dla miłośników ruchu i aktywności fizycznej przygotowaliśmy bogatą ofertę atrakcji, takich jak zajęcia Klubu Sportowego, Night Swimming i naukę pływania czy możliwość wypożyczenia różnego rodzaju rowerów.

Turystyka rowerowa

Pasjonaci dwóch kółek docenią malownicze trasy rowerowe, prowadzące przez urokliwe krajobrazy pełne skał, wąwozów, lasów i łąk. W naszej hotelowej wypożyczalni znajdziesz rowery terenowe dla całej rodziny, a także rowery szosowe oraz rowery elektryczne.

Wspinaczka skałkowa

Dla osób poszukujących wyzwań doskonałą propozycją jest wspinaczka skałkowa. Znajdujące się na terenie hotelu Skalne Miasto stanowi doskonałe pole do popisu dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. To nie tylko sport, ale również sposobność do podziwiania widoków z nieco innej perspektywy.

Wycieczki piesze i spacery

Nic tak nie oddziałuje na umysł i ciało jak długie spacery wśród natury. W okolicach hotelu Poziom 511 znajdziesz niezliczone ścieżki i trasy doskonałe na wycieczki piesze i spacery, podczas których odkryjesz urokliwe zakątki okolicy i nacieszysz się ciszą i spokojem.

Joga na świeżym powietrzu

Dla miłośników jogi i medytacji idealną aktywnością będą nasze zajęcia odbywające się na łące oraz spacery jogowe. Poranna joga na świeżym powietrzu pozwoli Ci rozpocząć dzień pełen energii i wewnętrznego spokoju.

Odpręż się w SPA z basenem

Po dniu pełnym aktywności nic nie relaksuje tak dobrze jak SPA. Nasz kameralny hotel butikowy oferuje harmonijną strefę relaksu z basenem z wodą źródlaną, saunami i różnorodnymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Przeszklone ściany, za którymi roztacza się malowniczy jurajski krajobraz, nagie wapienne skały wrastające prosto w sauny i woda pochodząca z podziemnego jeziora - to idealne miejsce, aby zadbać o ciało i umysł, odprężając się w ciszy i spokoju.

Zwolnij i ciesz się chwilą

Kameralny hotel butikowy to miejsce, gdzie slow living staje się rzeczywistością. Nawet krótki pobyt pozwala na oderwanie się od codziennego pośpiechu i odkrywanie piękna życia w spokojnym tempie. Dzięki bliskości natury, różnorodnej ofercie aktywności oraz strefie SPA, każdy gość może znaleźć tu coś dla siebie. Odwiedź Jurę Krakowsko-Częstochowską i ciesz się chwilą w otoczeniu pięknej przyrody i komfortu pokoi Poziomu 511. To miejsce, gdzie czas staje się Twoim sojusznikiem, a życie nabiera intensywniejszych barw.

PRZYJAZD
26 lut
WYJAZD
27 lut
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS