• Zatrzymaj się
  • Zregeneruj się
  • Smakuj
  • Pracuj i świętuj
  • DZIEJE SIĘ W 511
  • WIZYTA BEZ NOCLEGU
  • Sklep
  • Blog
  • Skontaktuj się
  • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
migdal www px
PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
PRZEWIŃ
POKOJE

Równowaga

Wnętrza, w których łączymy ciepło drewna i ascetyczny wystrój, niezakłócający kontaktu z naturą wchodzącą do pokoi przez obszerne panoramiczne okna. Na głównym piętrze hotelu blisko recepcji.

migdal www px

Równowaga — Dwuosobowy

Nowoczesny, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 27 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180cm, z możliwością rozłączenia. Przeszklona ściana z ekspozycją na stronę zachodnią pozwala cieszyć się widokiem na jurajską łąkę oraz okoliczne drzewa. Łazienka z prysznicem lub wanną, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD , minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na głównym piętrze hotelu.

jedynka
dwójka
27m²
od 800 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Równowaga — Dwuosobowy Delux

Nowoczesny, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 32 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180 cm oraz rozkładaną sofą. Przeszklona ściana z ekspozycją na stronę wschodnią, z widokiem na zieleń roślin, jurajskie skały oraz teren hotelu. Łazienka z prysznicem, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na głównym piętrze hotelu.

jedynka
dwójka
rodzina
32m²
od 800 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Równowaga — Apartament

Nowoczesny, klimatyzowany, duży apartament 2-osobowy o powierzchni 52 m kwadratowych z osobną sypialnią, z dużym wygodnym łóżkiem małżeńskim i przestronnym salonem z zestawem wypoczynkowym z możliwością przygotowania dostawki dla dodatkowej osoby. Salon oddzielony jest przesuwną ścianą od sypialni. Przeszklona ściana z ekspozycją na stronę wschodnią, z widokiem na jurajską skałę i drzewa. Duża łazienka z prysznicem i wanną, dodatkowa toaleta, ekspres do kawy, telewizor smart LCD w sypialni i salonie, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Apartament znajduje się na głównym piętrze hotelu.

dwójka
apartament
52m²
od 950 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Równowaga — Dwuosobowy Panorama

Jedyny w naszej ofercie pokój z dwiema całkowicie przeszklonymi ścianami na stronę południową i zachodnią z widokiem na jurajskie skały. Pokój 2-osobowy o powierzchni 27 m kwadratowych z dużym łóżkiem małżeńskim. Łazienka z wanną, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Klimatyzowany. Pokój znajduję się na głównym piętrze hotelu.

dwójka
27m²
od 800 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
TWÓJ POBYT

POKÓJ DLA CIEBIE

PRZEGLĄDAJ WSZYSTKIE

PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS