• Zatrzymaj się
  • Zregeneruj się
  • Smakuj
  • Pracuj i świętuj
  • DZIEJE SIĘ W 511
  • WIZYTA BEZ NOCLEGU
  • Sklep
  • Blog
  • Skontaktuj się
  • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
poziom
PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
PRZEWIŃ
POKOJE

Prostota

Prostota to pokoje wyróżniające się ascetycznym, minimalistycznym designem, pozwalającym docenić widok za panoramicznymi oknami. Pokoje znajdują się na parterze hotelu, w bezpośrednim kontakcie z roślinnością wokół hotelu. Najbardziej kameralne i ciche piętro hotelu.

poziom

Prostota — Dwuosobowy

Ascetyczny, nowoczesny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 27 m kwadratowych z dużym łóżkiem o szerokości 180 cm, z możliwością dzielenia. Całkowicie przeszklona ściana z ekspozycją na stronę zachodnią pozwala cieszyć się widokiem na jurajską łąkę oraz okoliczne drzewa. Łazienka z prysznicem lub wanną, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduję się na parterze hotelu. Do pokoju prowadzi winda oraz schody.

jedynka
dwójka
27m²
od 690 zł za noc
REZERWACJA
poziom
poziom

Prostota — Dwuosobowy Delux

Ascetyczny, nowoczesny, klimatyzowany, pokój 2-osobowy o powierzchni 32 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180 cm, z możliwością dzielenia oraz rozkładaną sofą. Całkowicie przeszklona ściana z ekspozycją na roślinność i stronę wschodnią. Łazienka z prysznicem, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na parterze hotelu. Do pokoju prowadzi winda oraz schody.

jedynka
dwójka
rodzina
32m²
od 700 zł za noc
REZERWACJA
poziom
poziom

Prostota — Apartament

Ascetyczny, nowoczesny duży apartament 2-osobowy o powierzchni 52 m kwadratowych z sypialnią, z dużym łóżkiem o szerokości 180cm i przestronnym salonem z rozkładaną sofą. Salon oddzielony jest przesuwną ścianą od sypialni. Całkowicie przeszklona ściana z ekspozycją na stronę wschodnią, z widokiem na roślinność. Duża łazienka z prysznicem i wanną, dodatkowa osobna toaleta, ekspres do kawy, telewizor smart LCD w sypialni i salonie, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Apartament znajduję się na parterze hotelu. Do apartamentu prowadzi winda oraz schody.

dwójka
apartament
rodzina
52m²
od 850 zł za noc
REZERWACJA
poziom
TWÓJ POBYT

POKÓJ DLA CIEBIE

PRZEGLĄDAJ WSZYSTKIE

PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS