• Zatrzymaj się
  • Zregeneruj się
  • Smakuj
  • Pracuj i świętuj
  • DZIEJE SIĘ W 511
  • WIZYTA BEZ NOCLEGU
  • Sklep
  • Blog
  • Skontaktuj się
  • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
migdal www px
PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
PRZEWIŃ
POKOJE

Natura

Nasze najprzytulniejsze wnętrza o wykończeniu bazującym na naturalnych materiałach. Na piętrze budynku restauracyjnego, przylegającego do najwyższego wzniesienia Jury. Ciepło drewna i wyczuwalna bliskość skały, widocznej z części okien.

migdal www px

Natura — Mały dwuosobowy

Przytulny, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 20 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 160 cm, z możliwością dzielenia. Pokój z oknami dachowymi lub tradycyjnymi, w budynku najbliżej najwyższej skały Jury. Łazienka z prysznicem, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na piętrze, do którego prowadzą schody.

jedynka
dwójka
20m²
od 650 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Natura — Dwuosobowy

Przytulny, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 27 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180 cm, z możliwością dzielenia. Pokój z oknami dachowymi, w budynku przy najwyższej skale Jury. Łazienka z wanną lub prysznicem, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na piętrze budynku restauracyjnego. Na piętro prowadzą schody.

jedynka
dwójka
27m²
od 690 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Natura — Dwuosobowy Delux

Przytulny, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 32 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180 cm oraz rozkładaną sofą. Pokój z oknami dachowymi lub tradycyjnymi, najbliżej najwyższej skały Jury. Łazienka z prysznicem lub wanną, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na piętrze budynku restauracyjnego, prowadzą do niego schody.

jedynka
dwójka
32m²
od 740 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Natura — Dwuosobowy Delux z Balkonem

Przytulne, przestronny, klimatyzowany pokój 2-osobowy o powierzchni 32 m kwadratowych z łóżkiem o szerokości 180 cm oraz rozkładaną sofą. Pokój z oknami tradycyjnymi i balkonem. Łazienka z prysznicem lub wanną, funkcjonalne miejsce do pracy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Pokój znajduje się na piętrze budynku restauracyjnego, do którego prowadzą schody.

jedynka
dwójka
rodzina
32m²
od 700 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
migdal www px

Natura — pokoje połączone 2+2

Dwa połączone ze sobą, przytulne pokoje dwuosobowe — z wydzielonym miejscem do pracy i miejscem do odpoczynku na sofie. Dwie łazienki z prysznicem. Telewizor LCD, minibar z napojami / przekąskami i dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Tylko bezpośrednia rezerwacj przez recepcję pod numerem telefonu

32 746 28 00

jedynka
dwójka
rodzina
27m²
od 1300 zł za noc
migdal www px
migdal www px

Natura — Apartament Junior

Przytulny, klimatyzowany, mały apartament 2-osobowy o powierzchni 36 m kwadratowych z sypialnią, z dużym wygodnym łóżkiem o szerokości 180 cm i salonem z rozkładaną sofą. Salon oddzielony jest przesuwną ścianą od sypialni. Widok na skałę 511 przed okna połaciowe. Duża łazienka z prysznicem lub wanną, ekspres do kawy, telewizor smart LCD w salonie i sypialni, minibar z napojami i przekąskami, dostęp do Internetu bezprzewodowego. Apartament znajduje się na piętrze budynku restauracyjnego. Do apartamentu prowadzą schody.

dwójka
apartament
rodzina
36m²
od 800 zł za noc
REZERWACJA
apartamentjunior
migdal www px

Natura — Apartament

Przytulny, klimatyzowany, duży apartament 2-osobowy o powierzchni 52 m kwadratowych z sypialnią, z wygodnym łóżkiem szerokości 180 cm i przestronnym salonem z rozkładaną sofą. Ekspozycja na skałę 511. Balkon z widokiem na polanę. Duża łazienka z prysznicem i wanną, ekspres do kawy, telewizor smart LCD, minibar z napojami i przekąskami, zestaw do parzenia herbaty dostęp do Internetu bezprzewodowego. Apartament znajduję się na piętrze budynku restauracyjnego. Do apartamentu prowadzą schody.

dwójka
apartament
rodzina
52m²
od 850 zł za noc
REZERWACJA
migdal www px
TWÓJ POBYT

POKÓJ DLA CIEBIE

PRZEGLĄDAJ WSZYSTKIE

PRZYJAZD
15 lip
WYJAZD
16 lip
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS