• Zatrzymaj się
 • Zregeneruj się
 • Smakuj
 • Pracuj i świętuj
 • DZIEJE SIĘ W 511
 • WIZYTA BEZ NOCLEGU
 • Sklep
 • Blog
 • Skontaktuj się
 • ZALOGUJ SIĘ
Dzieje się w 511
hotel poziom sala konferencyjna

Spotkania biznesowe i szkolenia w Hotelu Poziom 511

PRZEWIŃ
19.12.2023 - Spotkania biznesowe i szkolenia w Hotelu Poziom 511

Zapraszamy do Hotelu Poziom 511, miejsca, gdzie spotkania biznesowe i szkolenia nabierają wyjątkowego charakteru. Od lat specjalizujemy się w organizacji kameralnych i poufnych wydarzeń dla najważniejszych marek polskiego rynku. Szukasz miejsca oddalonego od miasta, zacisznego, położonego w urokliwym miejscu, a jednocześnie wyposażonego w najlepszy sprzęt niezbędny do przeprowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych? Nie ma problemu! Zorganizujemy dla Ciebie narady zarządu, szkolenia dla całej firmy, a także integrację zespołów. Poznaj unikalne możliwości, jakie daje Hotel Poziom 511.

Nowoczesne sale konferencyjne w hotelu Poziom 511

Hotel Poziom 511 dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które stanowią idealne miejsce do przeprowadzenia spotkań biznesowych. Architektura i położenie obiektu sprawiają, że możesz poczuć się tu jak u siebie - kameralnie, zacisznie, w ścisłym kontakcie z naturą. Sale konferencyjne umożliwiają organizację konferencji i szkoleń nawet dla 90 uczestników, a elastyczność przestrzeni pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Nasza oferta to:

 • 100 miejsc noclegowych,
 • 42 pokoje i apartamenty o różnorodnym standardzie,
 • 6 gabinetów SPA,
 • ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnych niezależnych i dodatkowe przestrzenie otwarte,
 • 1 sala restauracyjna główna z barem do 100 osób,
 • 1 sala restauracyjna kameralna do 30 osób,
 • 35+ różnych scenariuszy atrakcji,
 • 5 HA własnej winnicy i 8 szczepów wina.

Mamy wszystko, czego potrzeba, aby zorganizować znakomite wydarzenie biznesowe, które zapadnie uczestnikom w pamięć na długo. Jesteśmy otwarci na różne, kreatywne propozycje naszych Gości i chętnie wcielimy w życie nawet te bardziej nietypowe pomysły. A sami też posiadamy niezliczoną ilość pomysłów na ciekawie spędzony czas.

Wyposażenie i udogodnienia dla biznesu

Z myślą o potrzebach biznesowych, nasze sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, zapewniający efektywną prezentację. Dodatkowo, istnieje możliwość adaptowania meeting-roomów oraz części wspólnych hotelu na potrzeby spotkań. W okresie wiosenno-letnim zachęcamy do korzystania z przestrzeni zewnętrznych, takich jak winnica, polana i tarasy wśród skał, co dodaje wyjątkowego charakteru każdemu spotkaniu.

Organizacja eventów i szkoleń

Hotel Poziom 511 oferuje kompleksową organizację eventów i szkoleń. Dzięki dziesięciu latom doświadczenia, z łatwością i przyjemnością podejmujemy się różnorodnych wyzwań. Zarówno narady strategiczne, jak i szkolenia czy integracje zespołów zyskują unikalny wymiar dzięki możliwościom, jakie oferuje nasze miejsce. Dodatkowo, ważna dla nas idea wellness wzbogaca każde biznesowe wydarzenie, a to dzięki dostępowi do basenu ze źródlaną wodą, strefie saun oraz wielokrotnie nagradzanemu SPA.

Pakiety biznesowe w hotelu 511

Dla naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy pakiety biznesowe, uwzględniające różnorodne potrzeby grupy oraz dogodnie wpisujące się w harmonogram Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, żeby dostosować naszą ofertę do wszystkich swoich potrzeb.

Kompleksowa oferta dla firm

W hotelu Poziom 511 do organizacji wydarzeń podchodzimy kompleksowo. Rezerwacja wszystkich 42 pokoi daje możliwość wyłącznego korzystania z części wspólnych obiektu, restauracji i sal szkoleniowych. Ponadto, przestrzenie te stanowią idealne miejsce do eksponowania własnego brandingu firmy, tworząc unikalną atmosferę podczas spotkań biznesowych. Oferujemy nie tylko zakwaterowanie i samą organizację wydarzenia, ale także wiele opcji dodatkowych, takich jak wyżywienie, uroczyste kolacje, integracja podczas aktywności grupowych, atrakcje turystyczne czy relaks w SPA.

Wyjątkowe doświadczenia po godzinach szkoleń

Hotel Poziom 511 nie kończy swojej roli po zakończeniu oficjalnych spotkań. Nasze ciekawe atrakcje stanowią idealny moment na integrację zespołu. Wieczory z winem i sommelierem, koncerty na żywo, nocne spacery z duchami na Zamku Ogrodzienieckim, wycieczki z przewodnikiem, wspinaczki skałkowe, Jura Offroad czy sport pod okiem instruktorów to tylko niektóre z propozycji, które sprawią, że czas po szkoleniach stanie się równie wartościowy.

Dla naszych klientów biznesowych proponujemy dedykowane pakiety SPA, uwzględniające potrzeby grupy oraz dogodnie wpisujące się w harmonogram dnia. Pakiety SPA mogą zawierać różnorodne zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz vouchery kwotowe lub rabatowe do wykorzystania na dowolne usługi SPA.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty hotelu Poziom 511 dla biznesu! Tu profesjonalizm spotyka się z niezapomnianym doświadczeniem, każdy detal jest dopracowany do perfekcji, a atmosfera sprzyja tworzeniu wartościowych relacji. Skontaktuj się z nami i zorganizuj wyjątkowe wydarzenie, które pozostanie w pamięci uczestników na długo!

PRZYJAZD
14 cze
WYJAZD
15 cze
DOROSŁYCH
ul. Bonerów 3342-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca
32 746 28 00recepcja@poziom511.com
FacebookInstagram
obvio systemy CMS