Poziom 511 Design Hotel & SPA

Rezerwacja

KONTAKT

   POZIOM 511 Design Hotel & SPA
   ul. Bonerów 33
   42-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca

   GPS: N: 50°27’ 2.54” E: 19° 33’ 11.81”

   DANE DO FAKTURY:

   Poziom 511 Sp. z o.o.
   ul. Bonerów 33
   42-440 Ogrodzieniec
   NIP: 649 226 27 65

   Recepcja - rezerwacje indywidualne:

   tel. +48 32 746 28 00, +48 600 462 800
   fax +48 32 746 28 01

   recepcja@poziom511.com

   511 MEDI SPA:

   spa@poziom511.com
   tel. +48 32 746 28 10

   511 BAR & RESTAURANT:

   Marek Mocny
  
m.mocny@poziom511.com
   tel. +48 662 361 548

   DZIAŁ SPRZEDAŻY GRUPOWEJ:

   Ewa Mieszkowska-Szymocha
   
e.mieszkowska@poziom511.com
   tel. +48 728 517 341

   Agnieszka Wieczorek
   
a.wieczorek@poziom511.com
   tel. +48 696 428 374

   Patryk Smentek
   
p.smentek@poziom511.com
   tel. +48 692 685 455

   MARKETING:

   Joanna Skiba
  
j.skiba@poziom511.com
   tel. +48 795 571 270

  

 

 

Zapewniamy

  • HOTELOWE POKOJE I APARTAMENTY
  • ZABIEGI W 511 MEDI SPA
  • POBYT W STREFIE SPA&WELLNESS
  • SALE KONFERENCYJNE
  • HOTELOWĄ RESTAURACJĘ A'LA CARTE
  • PARKING DLA GOŚCI

Napisz do nas

Ciekawostki

  • Poziom 511 położony jest 300 metrów od Zamku Ogrodzienieckiego!
  • Góra Janowskiego to najwyższe wzniesienie Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.
  • Bryła budynku została wkomponowana w liczącą miliony lat wapienną skałę.
  • Poziom 511 ATRAKCJE
    Poziom 511 położony jest 300 metrów od Zamku Ogrodzienieckiego!
  • Poziom 511 POŁOŻENIE
    Góra Janowskiego to najwyższe wzniesienie Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.
  • Poziom 511 NATURA
    Bryła budynku została wkomponowana w liczącą miliony lat wapienną skałę.
GALERIA
NOWOCZESNY DESIGN WTOPIONY W NATURĘ
STREFA WELLNESS
20 METROWY BASEN Z WODĄ ŹRÓDLANĄ
SALE KONFERENCYJNE
SZKOLENIA, KONFERENCJE, WYJAZDY FIRMOWE